nonstop support
+420 210 326 911

Gepard nebo šnek? Jak rychlý je Váš web?

Změříme Vám rychlost a dostupnost webu – zdarma a bez závazku

Gepard nebo šnek? Jak rychlý je Váš web?

K tomu, abyste zjistili, jak rychle se načítá Váš web, nepotřebujete křišťálovou kouli ani tým expertů.

Díky ZCOMu získáte objektivní pohled na výkon svého webu pohodlně a zdarma. Stačí jen níže zadat URL svého webu a kontaktní údaje a my Vám během několika následujících hodin poskytneme jasné a praktické informace o tom, jak efektivně pracuje Váš web. A co je nejlepší? Je to úplně zdarma.

Jak rychlý je můj web?

Běží Váš web rychle jako vítr, nebo je to spíše taková líná řeka? Během 48 hodin budete mít jasno. Rychlost, stabilitu a dostupnost Vašeho webu Vám bezplatně změříme. Abychom se pustili do práce, stačí nám jen kontaktní údaje a URL webu, který budeme měřit. Jednoduché, že?

 

RYCHLOST Form (#5)

 

Děkujeme! Do dvou dnů budete mít v ruce (respektive v e-mailové schránce) relevantní informace o výkonu Vašeho webu společně s doporučeními pro zlepšení.

Jak to funguje? Jednoduše

1.
Dejte nám vědět, kde budeme měřit: Abychom se mohli pustit do práce, potřebujete především URL webu, který budeme měřit. Dále se nám bude hodit vědět, kde Vás zastihneme, poprosíme Vás tedy o kontaktní údaje, zejména e-mailovou adresu, kam Vám pošleme výsledky.
2.
Začneme měřit: Když k nám Vaše údaje dorazí, pošleme Vám potvrzovací e-mail a vrhneme se do práce – začneme analyzovat rychlost načítání Vašeho webu, jeho stabilitu a dostupnost.
3.
Výsledky dostanete během 48 hodin: Během 24 hodin obdržíte druhý e-mail s informací, že jsme dokončili měření. A během dalších 24 hodin Vám do schránky přistane e-mail s podrobnými výsledky a doporučeními.

Běží u nás třeba

Máte dotazy? Napište.

Contact Form
enterchevron-down